سنگ شکن فکی

سنگ شکن دستگاهی است که برای کم کردن میزان سنگ‌های بزرگ و ناهماهنگ در سنگ‌های کوچکتر ساخته شده است.سنگ شکن فکی ماشینی سنگین است که سیستم فشرده سازی دارد. جنس قاب اصلی عمدتا از چدن یا فولاد است.
سنگ شکن فکی ازیک قسمت فکی متحرک و یک قسمت فکی ثابت تشکیل شده است.جنس این صفحات از استیل سخت ساخته شده است و هردو صفحه میتواند ساده ویا موج دار باشد.

حتی این دستگاه میتواند برای تغییر شکل و یا تغییر اندازه‌ی مواد زائد استفاده شود تا کار بازیافت را راحت‌تر کند.سنگ شکن فکی در مجموعه دستگاه‌های اولیه خط خردایش به عنوان سنگ شکن اولیه محسوب میشود که با داشتن دهانه بزرگ به سایزهای مختلف ۶۰ * ۴۰ – ۸۰ * ۵۵ – ۶۰ * ۹۰ – ۱۰۰ * ۸۰ – ۱۱۰ * ۹۰ – ۱۱۰ * ۱۲۵ و… عمل خرد کردن سنگ را انجام میدهد.

در عملیات استخراج معادن از سنگ شکن‌ها استفاده میشود.
بسته به اندازه خرد شدن مواد اولیه سنگ شکن هارا طبقه بندی میکنند؛ سنگ‌های درشت با استفاده از سنگ شکن‌های اولیه و ثانویه خرد میشوند و سنگ شکن‌های سوم و کواترنر سنگ هارا به درجه بندی دقیق‌تری میرسانند.

خردایش مصالح سنگ شکن فکی به نسبت دهانه آن با راندمان تولید آن رابطه مستقیمی دارد به صورتی که دهانه‌های کوچکتر ظرفیت تولید کمتری نسبت به سنگ شکن فکی دهانه بزرگتر را دارند ، البته انتخاب اینکه چه دهانه ای مورد استفاده در معدن میشود بستگی به آیتم هایی همچون ظرفیت تولید روزانه ، نوع مصالح ، سایز مصالح ورودی و خروجی از فک ، دارد . سنگ شکن فکی همچنان که از اسم منتخبی آن پیداست از دو قسمت ثابت و متحرک با بدنه تشکیل شده که توسط یک محور لنگ با ضربه زدن به سنگ توسط لنگ آن باعث خرد شدن سنگ میشود.

قیمت سنگ شکن فکی

قیمت سنگ شکن فکی بستگی به ابعاد آن دارد که خریدو فروش سنگ شکن فکی در سایزهای مختلف تخصص این شرکت میباشد.

خرید سنگ شکن فکی

جهت خرید سنگ شکن فکی با ما در تماس باشید.

    مشاوره تلفنی