سنگ شکن کوبیت

سنگ شکن کوبیت

سنگ شکن‌های ضربه ای معمولا زیر مجموعه سنگ شکن‌های ثانویه هستند که بعد از سنگ شکن‌های اولیه (فک ، ژیراتوری و.. ) در خط تولید مصالح و خطوط خردایش قرار میگیرند، در این نوع سنگ شکن سیستم خردایش بر اساس ضربه چکش به سنگ و کوبیدن سنگ به سندان‌ها باعث خرد شدن سنگ میگردد. سنگ شکن کوبیت با دارا بودن پیچ رگلاژ سندانی شما میتوانید ریز بودن و درشت بودن مصالح ورودی را کنترل کرده و در همین راستا سایز خروجی سنگ را نیز به ریزدانه‌تر و درشت دانه‌تر تبدیل کنید. چکش‌ها و لاینر‌های بدنه کوبیت از جنس ریخته گری با کیفیت مورد نیاز معادن میتواند ریخته شود. راندمان تولید در سنگ شکن کوبیت بستگی به سایز و ابعاد دستگاه دارد که به نوبه خود قیمت سنگ شکن کوبیت را رقم میزند.و در مدل‌های کوبیت۱۰۰ ، کوبیت۱۲۰ ، کوبیت۱۸۰، کوبیت۲۴۰ ساخته میشود

خرید سنگ شکن کوبیت

_ساختار ونحوه کار سنگ شکن:
ساختمان اصلی سنگ شکن شامل روتور،میله‌های قاب،آهن پشتیبانی و رنده است.
(سایر قطعات: خشاب چکش،چکش، شفت،فنر چکش،سندان،بلبرینگ،خشاب سندان،پیچ و مهره و….)
این دستگاه از یک روتور که دارای ۲ تا ۶ ردیف پره چکش است و باسرعت زیاد میچرخد تشکیل شده است وظیفه این پره‌های چکشی پرتاب سنگ و مواد معدنی به داخل دستگاه است.
با چرخش این پره‌ها و وارد شدن مواد به داخل دستگاه و برخورد این مواد با سپر آج دار دیواره داخلی دستگاه عمل خرد شدن انجام میشود.
قاب دستگاه توسط صفحات فولاد جوش داده میشود و با تغییر میله میتوان سایز مواد خروجی از دستگاه را تغییر داد که در سایز‌های ۳تا۲۵ میلی متر قابل اجراست.
_کاربرد سنگ شکن:
این دستگاه از انواع سنگ شکن‌های ثابت محسوب شده ودر ابتدای خطوط تولید قرار میگیرد.
کاربرد این دستگاه در خردایش کانی و سنگ هاست مانند گچ، نمک،آهک ، کریستال و سایر سنگ‌های ساختمانی.
همچنین در سیمان سازی،ساخت وساز،شیمی و معادن کاربرد دارد.

_مزایای سنگ شکن چکشی:

ظرفیت بالا،ذرات یکسان، هزینه کمتراز دیگر سنگ شکن ها، ساختار ساده و کاربردی، همچنین نگهداری آسان

قیمت سنگ شکن کوبیت

جهت خرید سنگ شکن کوبیت و یا دریافت قیمت سنگ شکن کوبیت با ما در تماس باشید.

    مشاوره تلفنی